En güzel Ayakkabılar..
Alışveriş sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır.
Filters
Ara

Sonbahar-Kış Sezonunda Neler Oluyor?

5 Ekim 2017 Perşembe

Geçmişten günümüze geri dönen trendler,bakmaktan gözünüzü alamayacağınız taşlar, romantizm sembolü çiçek desenler bu sezon vitrinlerinde bize sık sık göz kıpacak tasarımlardan.
Bol dekolteli detaylar,çiçek desenleri,metalik renkler, bağcıklar,kürkler, taşlar, metalik renkler, hayvansı desenler,transparan bantlar, geometrik desenli topuklar ve bunun gibi çok daha fazlası bu sezonun ayakkabı trendleri olarak karşımıza çıkıyor.
Geçtiğimiz kış neredeyse tüm vitrinlerde karşımıza çıkan pembe yerini bu sene kırmızıya bırakıyor.

Givenchy, koleksiyonunda bu sezon sadece kırmızı tonlarına yer verdi. Bunların yanı sıra Giorgio Armani, Versace ve Fendi gibi moda devlerinin de koleksiyonlarında bu sezon kırmızı yer alıyor.

Geçen sezon tüm vitrinlerin vazgeçilmezi düz beyaz botlar yerini bu sezon uzun veya kısa farketmeksizin ışıltılı ve göz alıcı botlara bıraktı. Bu kış ayaklarınız ışıltısıyla birlikte tüm dikkatleri üzerinize çekecek gibi görünüyor.Bu botlar,Chanel, Saint Laurent ve Marco Vincenzo'nun defilelerinde bu sezonda sık sık karşımıza çıktı.

Valentino bu sezon erkek tasarımlarında da yine klasik çizgisini bozmayarak klasik rüzgarlarını estirmeye devam etti.Farklı kesim ve modelleriyle bu sezondada kendini diğer moda liderlerinden ayırmayı başarıp kendi tahtını kurdu.Tasarımlarına renk katıp hareketlendirmektense daha çok pastel renklere yer vermeyi tercih etmiştir.

 

Yorum yazınız